image_layers-1-1
image_layers-1-2
image_layers-1-3
image_layers-1-4
image_layers-1-6
image_layers-1-5
image_layers-1-7
image_layers-1-8
Hakkımızda

Dijital’de destek mi dediniz? Rest Medya Burada!

Dijital Çözüm Ajansı Rest Medya

Dijital çözüm ajansı Rest Medya web sitenizin maksimum verime ulaşması için gereken alt yapıyı sunmaktadır. Google üzerinde kurumsal olarak var olabilirsiniz.

Dijital pazarlama ajansı Rest Medya, markanızın her bölümüne değer veren bir çalışma anlayışına sahiptir. Bir özelliğin iyileştirilmesi yerine bütünsel olarak sitenizdeki gereksinimler sağlanmaktadır. Kurumsal kimliğinizin internet ve somut alandaki iyileştirmeleri için sistemli bir çalışma benimsemekteyiz.

about us 02

about us 01

Dijital Pazarlama Kurumsal Kimlik Çalışması

 

Rest Medya bünyesinde logo tasarımı, web sitesi tasarım hazırlıkları ve uzun vadede gereksinimlere göre değişik bir değerlendirme yapılacaktır.

Kurumsal kimlik çalışması bir firmanın marka sürecinde en önemli bölümlerden biridir. Doğru bir kurumsal kimliğin oluşmaması reklam süreçlerinde de olumsuz birçok durum anlamına gelmektedir. Yalnızca arama motorunda görünür hale gelmekten de ötede temeli sağlam oluşturmanız gerekecektir.

about us 02

about us 01

Sosyal Medya Yönetimiyle Reklam Verme

 

Reklam verme süreçlerinde en önemli aşamalardan biri sosyal medya yönetiminin iyi bir şekilde yapılmasıdır. Etkili bir tanıtımın aşaması olarak sosyal medyayı, hedef kitlenize ulaşma imkanı olarak görebilirsiniz. Facebook, Youtube, Twitter, Instagram, Linkedin, Whatsapp gibi odak noktasındaki platformları maksimum verimle kullanmaktayız.

 

about us 01

Web Tasarım Grafik

Web tasarım grafik çalışmaları konusunda Rest Medya’ya başvuru yapabilirsiniz. Web tasarımında tema ve hız özelliklerine ek genel olarak Google reklam verme kriterlerine de uygun bir süreç takip edilmektedir. Bir sitenin tasarımının organik olarak başarılı bulunması, reklam ödemelerinizin ciddi oranda azalmasında etkilidir.

Tasarımda doğru tema ve yazılım çözümleri bireysel, kurumsal taleplere göre değişmektedir. Talepler de ihtiyaçlara göre değişmektedir. İhtiyaçlarınızın belirlenmesinde düzenli olarak rapor ve analiz talebinde bulunabilirsiniz. Nasıl bir program ve yazılım olacağı konusunda gereken tüm alt yapıyı sunmaktayız.

about us 01

Kapsamlı Seo Uygulamaları | Google Reklam Anahtar Kelime Çalışması

 

kapsamlı seo uygulamalarında anahtar kelime analizi kazançlı bir trafik olmasını sağlayacaktır. Negatif anahtar kelimelerden arındırılmış bir kullanımın avantajları da çok olacaktır. Reklam harici seo çalışmalarımızda başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Seo çalışmalarında arama motoru optimizasyonundan daha fazlası yapılmaktadır. Bütünüyle sitenin öne çıkmasını engelleyen sorunlara göre işlemler gerçekleşmektedir. Site hızının artışını sağlayan aşamalara odaklanmaktayız. Yavaş bir site Google tarafından otomatik şekilde geri plana atılabilmektedir.

about us 01

Rest Medya’da Birebir Uzmanlık Eğitimleri

 

İnternet ortamında kendi sitenizle ilgili bazı kısımlar hakkında temel uzmanlık eğitimleri almak istediğinizde size hemen destek vermekteyiz. Sertifikalı eğitimlerimizin maksimum verimini değerlendirebilirsiniz.

Google reklam çözümleri ve diğer konularda dijital ajansımızdan faydalanabilirsiniz. Bilgilendirme ve eğitimler konusunda uzman bir ekiple faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Daha İyi İş Yolculuğunuza Başlayın

Hadi Başlayalım!
rest1.1

Dijital’de destek mi dediniz? Rest Medya Burada!

Rest Medya, birlikte çalıştığı firmaların dijital mecrada faaliyetlerini destekleyerek dijital dünyada gerekli tüm desteği sağlayan, Dijital İhtiyaçlara Hızlı, Stratejik ve En İyi çözümleri sunan marka değeri olarak her zaman danışanlarını önemseyen mutlak hizmet mutlak kalite bilinciyle Rest Medya Dijital çözüm ajansı sizin için burada!

WhatsappFacebook-fInstagramLinkedin

İletişim

Aksoy Plaza, Ahi Evran Caddesi No:06 Kat: L Kolektif House, 34398 Sarıyer/İstanbul

info@restmedya.com

+90 537 480 9447

Bağlantılar

Hakkımızda

Hizmetler

İletişim

Blog

ÇALIŞMA SAATLERİ

P.Tesi – Cuma : 08:00 – 20:00
C.Tesi : 09:00 – 15:00
Pazar : Kapalı

Kullanım koşulları | Gizlilik Politikası

Copyright © 2022 Rest Medya All Rights Reserved.